| puffy15 a întrebat:

Cum pot sa fiu mai atragatoare pentru baiatul pe care il plac,ce fel de comportament trebuie sa am,mai retrasa si mai timida, sau mai plina de viata, cum sa ma imbrac sexy dar fara sa arat ca o pitipoanca? Please! puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Ca sa te placa un baiat nu trebuie sa fii cea ce nu esti.o persoana daca te place, te place asa cum esti.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru nikol):

Exact

| Emma112 a răspuns (pentru nikol):

Exact! Asta e cel mai bun raspuns happy si daca ar fi dupa mine, tie ti-as da funda, nikol!

| Analy a răspuns:

Daca persoana pe care o iubesti vrea/incearca sa te schimbe inseamna ca nu este persoana potrivita pentru tine.
Toti barbatii sunt la fel! De obicei le plac fetele vii(adica sa nu stea ca o moarta fara sa scoata un sunet) si imbracamintea...pentru moment te-as sfatui sa iti iei o pereche de pantaloni scurti(blugi albastri deschisi) si un maieu orice culoare dar sa ai si o curea aceeasi culoare ca maioul sau ca incaltamintea.
P.S! Este importanta sa fii epilata in anumite locuri(depinde si de varsta acum, dar daca ai vrei sa ai iubit inseamna ca ai peste 13 ani, daca nu, te va considera imediat o usuratica).
Mult succes, oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai plină de viață, mai sexy, mai pițipoancă.

Răspuns utilizator avertizat
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Trebuie sa fi naturala! Ca imbracaminte sexy:pantaloni mulati, foarte scurti, maieuri decoltate, dar sa nu fie pantanoni foarte scurti cu maieu decoltat!

| Ioana2135 a răspuns:

Depinde de personalitatea ta! Daca tu simti ca ai o atitudine mai sexy, atunci trebuie sa porti haine pe masura happy Dar daca esti de felul tau mai timida, atunci te imbraci cu haine care nu ies foarte mult in evidenta. Cat despre plina de viata... orice dar cu masura! Nici sa spuna ca esti scapata de la zoo, dar nici sa nu te poata scoate din casa de timida. Iar la capitolul,, pitzi" las'o mai moale laughing! Nu cred ca vreun baiat ar vrea sa aiba langa el una care sa intoarca gatul tuturor baietilor, dar doar intr-un mod vulgar. Sper ca te'am ajutat!