| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa-mi fac un costum de craciunita pentru o piesa la scoala? am deja o rochita rosie cu buline albe si am cautat sa-i pun blanita dar nu am gasit. Va rog ajutor... fundita

4 răspunsuri:
| werewolfbruno a răspuns:

Cu mana happy

| わたなべ久美子 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la o croitorie...pentru ca acolo sigur ar trebui sa gasesti! Sper ca te-am ajutat! Fundita>:d

| mady07 a răspuns:

Buna! Daca ai zic ca ai fusta e super bine! Tu trebuie sa ai un tricou sau o bluza rosie si daca e rosie cu buline ca fusta e si mai bine, iti iei cizme rosii daca ai, o pereche de strampi albi, si o casiula de aia de craciunita! Eu zic ca asa este mai bine decat sa dai atatia bani pe el prin magazine! Adica eu mi-am dat cu parerea faci cum vrei tu! Funda?

| Adina981 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Pret:
10. 00RON

Licitatie expirata la:
24 Octombrie 2011 14:55:00
Livrare:
7 RON prin Posta Romana - Coletarie in in Romania (mai mult)
Predare personala in Tulcea.
Localitate:
Tulcea