| laXXXXXXme a întrebat:

Buna TPU?

Cum sa fac sa nu imi creaca asa de repede parul la subrat am auzit ce exista un laser care iti ia firele de par din radacina si nu ati mai ies vreau sa imi spuneti daca este bun acel laser si daca dupa ce faci acel leser se mai vede urma de ras la subrat!

primul raspuns si cel mai bun primeste funda?

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Foloseste ceara rece sau benzi de epilatoare,crema de epliat dar nu laserul fiindca te doare foarte tare si te iriti de la el, eu te sfatuiesc sa te duci la un salon si acolo iti va rezolva problema, sper ca te-am ajutat funda?:*

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Exista in magazine mari (Metro de exemplu) aparat de epilare definitiva si am vazut ca, costa aprox. 800 ron, Intereseaza-te.

| AnnyXoxo a răspuns:

PAI

ti le ia dar doar pentru 2-3 ani. apoitrebuie sa mergi din nou si acolo este nevoie de bani totusi. se fac mai multe sedinte iar una costa in jur de 50 de euro.winking

| laXXXXXXme explică:

Doamne ce a mai ras pe gluma ta banala, Wildsiower.
nu te mai da maire si tare cu glumele tale prostesti, ca nu ma uimesti.eu te sfatuesc sa iti mai vezi de prostimea din cap si nu mai vb fara rost, eu aici vb despre treburi importante nu vb treburi handicapate cum o faci tu byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!