| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Cum sa ma imbrac la scoala stiu ca am pus intrebarea prea devreme dar vreau sa imi cumpar anumit lucruri... PS trec in a 7 a si ne putem imbraca doar in alb, negru, gri, maro si albastru si va mai spun ca sunt un pic grasutza mersikkkkk Dau fundita

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Pune'i un petic pe ochi lu' diriga si te imbraci cum vrei rolling on the floor

(ce'ti veni sa te imbraci regulamentar la scoala ha?)

2 răspunsuri:
| clau25 a răspuns:

Cel mai bine este sa te imbraci cum iti place. eu nu prea pot sa iti dau multe sfaturi pentru ca nu stiu ce haine ai tu. poti sa faci mai multe combinati simple la prima vedere, dar la moda si in care sa te simti perfect.
P.S. nu uita de cuventele magice : DECENT SI LA MODA
succes! sper ca te-am ajutat happy

| Sabryy a răspuns:

Heyy! Am eu o idee. Poti sa-ti pui niste blugi dinaia care daca ii porti pari mai subtzirik laughing cu un tricou alb cu un imprimeu mic (sau chiar deloc) si u colier-cruciulitza. Iti zic eu ca asa nu incalci regulile si vei arata f. tare!