| CryStAll_7863 a întrebat:

Cum se numeste coafura Cristinei Ciobanasu din Pariu cu Viata? http://pariucuviata.protv.ro/personaj/anca-anghel-cristi na-ciobanasu.html

8 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu are un nume anume aceasta freza.
Pur si simplu tot parul este facut filat incepand de la breton pana la varfurile parului.
Daca vrei sa te duci la o coafeza i spui sa iti fileze bretonul pe partea stanga pe margini sa fie putin mai scurt iar restul lung dar mai subtire.
Sau in caz ca nu stii cum sa i explici frumos i-ei poza si eu duci atunci chiar stie 100 % cum sa te faca!

| Dollicious a răspuns:

Mie una nu-mi place deloc bretonul eihappy

| Elmma9 a răspuns:

Tunsoare nereusita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Promovarea altor site-uri pe TPU este interzisa.Cuafura nu a fost facuta la Dragoste si sex.

| CryStAll_7863 explică (pentru anonim_4396):

Am pus-o la categoria asta din greseala ok? si nu promovez, v-am dat o poza sa nu comentati dupa aia k nu stiti km arata oameni buni! waiting

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi asa arata i o poza la coafeza. Ea cred ca este tunsa in scari cu breton sper ca te-am ajutat alte date ar fi ca nu a fost tunsa de la 4 ani si prima oara s-a tuns pentru rolul `Noor` din iubire si onoare P. S si mie imi place tunsoarea! happy big grin

| Amy555 a răspuns:

Filat!

| zetaneziki a răspuns:

Buna,si eu m-am tuns ca ea si se numeste cu calota, cu bretonul pe partea stanga sa til fileze unpik:*