| Denianonim a întrebat:

Bună TPU
Curând noi vom face pozele de album pentru clasa a 8-a (toamna asta) și nu am nici o idee cum să mă îmbrac! Sunt disperată! Facem 3 poze pentru album, deci 3 ținute diferite
Una vreau să fie o rochie, iar celelalte m-am gândit la o bluză elegantă colanti de piele (nu găsesc să fie mulati,deci mi stramteza la croitor) și pantofi cu toc, dar in magazine nimic nu mi se potrivește!
Deci câteva informații despre mine : am 1, 63 și 45 de kilograme
Deci am problemele în gasirea rochiei și cu machiajul e rezolvată treaba (am facut programare la un salon ca să ma machieze super vreau gene false) + unghii cu gel
Îmi puteți da idei de rochie (si link sau magazin.)? Aș vrea să fie scurtă și mulata
Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, nu am auzit pe nimeni sa se chinuie in halul asta pentru poza de cl a8a. Nivelul tau de pitiponceala cred ca e extrem de mare iar in final ramai cu o. poza de tip buletin intr-un album

| acidelic a răspuns:

1. Pijamale
2. Costum de baie si toata lumea te va aprecia ca vrei sa se intoarca vara inapoi.
3. de la SH