| machupi8t a întrebat:

Buna TPU big grin Sunt o fara simpla dar as vrea sa stiu si eu ce tratamente pot sa iau sau ceva care se face de casa, care sa imi faca tenul perfect fara nimic pe el? Si daca cineva si-a taiat motul din cap. putin cam. mult. Mult. si acum sa in sus. ce pot face sa rezolv sa nu mai stea asa? Ce haine sunt la moda acum si ce pantofi / tenesi? Si cum as putea sa imi fac parul drept fara placa? FUNDA! love struck

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu stii sa faci degetica.

| machupi8t explică (pentru ionuutzuu):

Esti un idiot

| ionuutzuu a răspuns (pentru machupi8t):

Dar tot nu stii s-o faci.

| zahy a răspuns:

Pai poti face masti din. Miere, morcovi, mere, ulei de masline, zeama de lamaie, suc de portocala, frunze de trandafir de dulceata, din musetel. poti combina ce vrei, mierea este cel mai important, poti folosi cartofi crud pentru a pune pe ochi, sau castravete, Foarte bun pentru ten este si banana. pentru par cel mai bun este uleiul de masline. de asemenea cea mai buna crema de maini este uleiul de masline dar de aceasta data trebuie incalzit bine atat de tare incat sa fie suportabil pentru mana te vei unge pe mana cu uleiul incalzit vei avea o atentie mai mare unghilor freaca bine mainile cat poti de mult sau ba chiar poti folosi manusi si sa dormi cu uleiul de masline pe maini. poti folosi uleiul de masline si pentru corp. ceao