| eusicumine98 a întrebat:

Daca am o pereche de tenesi care s-au rupt in talpa, la cizmarie are cum sa mi-i repare? Daca da, cam cat ar costa?

8 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Depinde cat de grav s-au rupt! E maxim 30 lei. Daca se merita repara-i, daca nu cumpara altii.
Bafta

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Da....ar putea, pretul in jur de 10 lei

| dusmanul86 a răspuns:

Cand eram copil tata imi punea pe talpa o bucata de cauciuc taiata in forma talpi.o lipea si prelandez si uite asa prelungeam durata tenisilor. daca ai ce iti trebuie poti sa faci singur asta

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Daca ai dat ceva bani pe ei mai bine du-i la cizmarie. Normal ca ti repara. 20 lei cred. Daca nu, ia-ti altii.

Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| alyalynutz a răspuns:

Depinde cat de rupti sunt si poate sa ii repare dar parerea mea e sa iti ei altii

| SunShine a răspuns:

Iti schimba talpa, dar depinde de cizmar, eu am un cizmar la care merg si imi ia foarte putin si lucreaza f bine, sunt foarte multumita happy.

| Mihai1810 a răspuns:

Mai bine iti cumperi altii

| jamal000 a răspuns:

Se pot repara si costa in jur de 10-15 lei!