| 13Criistiina a întrebat:

Dau funda pentru cine imi spune dc nu merge picnik?

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Buna pentru ca la inchis, in schimb au deschis altul fix ca si el si aceleasi efecte uite aici http://www.picmonkey.com/ fundita? :D

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkBlood32 a răspuns:

Este piratat. thinking

| Letty03 a răspuns:

Picnikul nu mai merge pentru cre ca au dat faliment.

E unu super numit Blingee nu e la fel dar mi-e imi place.

| Mehh a răspuns:

PicNik a fost inchis pe la inceputul lunii.

| JadeT a răspuns:

Buna. Au sters Picnikul la inceputul lui aprilie. Era un program ilegal si l-au sters. Funda?

| metalland a răspuns:

Buna! happy. Nu mai merge deoarece a fost sters de catre cei de la Google, dupa ce l-au achizitonat in aprilie 2010, in aprilie 2012 au decis sa il inchida.
Dar nu-i bai, le poti face in Creative Kit. [ Are aceleasi optiuni, ca Picnik, si este tot de la Google+ ]
Have a nice day!

| AmELiA100000 a răspuns:

Pai ce nu merge? sau poate ca e virusat siteul.zi-mi mai multe

| RaduSk8 a răspuns:

Nici mie nu imi merge