| SecretName1234 a întrebat:

De cateva saptamani m-am ingrasat putin la burta ce trebuie sa fac ca sa slabesc in acea zona? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Trebuie sa nu mai mananci paine sau sa mananci doar o feliutza mica de paine l masa, de preferat graham sau paine neagra si sa faci abdomente in fiecare zi, sa faci mai multe feluri de ex pentru abdomen.

http://www.sanatateata.com/frumusete/abdominale.htm

Succes! Funda?

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Este cerc special pentru talie... apoi incearca sa nu maninci dupa sase sau opt seara( pe mine m-a ajutat) sari in coarda si fa abdomenne! sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| metalheart a răspuns:

Abdomene dar nu exagera de la inceput daca nu esti obisnuita.succes!

| Maryanoo a răspuns:

Sa faci abdomene! :p