| anonim_4396 a întrebat:

De ce va timp ma confrunt cu o adevarata problema, ma refer la faptul ca pana acum nu am gasit niciun sampon care sa corespunda tipului meu de par. Poate am un scalp mai sensibil, nu stiu, dar mentionez ca am incercat aproape toate sampoanele din marile supermarketuribig grinove, Garnier, Syoss, Wash&Go chiar si sampoanele pentru.copii si inca nu l-am gasit pe cel potrivit(parul se ingrasa repede, ma ustura scalpul dupa utilizare etc.). Ce sampoane imi recomandati? Multumesc pentru ajutor. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Http://www.icosmetice.ro/24-sampoane
Poate gasesti ceva pe aici.Din cate vad eu, preturile sunt ok.Multa bafta!

3 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Incearca la farmaciile naturiste, acolo sigur au un remediu. O problema ar fi preturile cam piperate, insa frumusetea cere sacrificii fie ele si de natura financiara.

| xLemonish a răspuns:

Pai Fructis este cel mai bun si poti sa il incerci pe cel pentr scalp sensibil sau anti iritatii sau par gras. Funda?

| georgyana1398 a răspuns:

Ia-ti un sampon de la farmaciehappy