| picox a întrebat:

de ceva vreme tot incerc vopsele roscate si combinatii de culori pentru a obtine un rosu cat mai intens. Pana acum am reusit sa obtin doar http://bravonet.ro/......09/10/07/. Nu vreau sa aplic decolorant...stiti ce vopsea sau combinatii de vopsea as putea sa mai incerc pentru un rosu intens?

1 răspuns:
| roxxxa a răspuns:

SALUT ASI PUTEA SATI DAU O IDEE DAR NU AM incercat-o pana acum pe parul meu ci pe al altei persoane este cam haiosa dar te invit sa o incerci, strangi niste frunze de nuc iar dupa acee le pui in apa calda pui apa inapoi pe aragaz si cand apa clocoteste iei frunzele le dai odata in apa rece si apoi pe par...asta este cam funny dar acelei fete i-a placut. ei hai sa lasam varianta asta k asta se folosea acum cativa ani incearca sa cumperi 3 nuante de rosu diferite si una de negru mai lucios amesteca-le dar negrul doar putin si vezi ce fain va iesi asa a facut o prietena de-a mea