| catydulcika a întrebat:

Buna TPU.De doua zile mi-a aparut un cos imens pe fata, cum pot scapa de el (daca-l storc mi-e teama ca va ramane semn)?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi in pace sa lucreze si trece singur. Eventual iei un antibiotic mai slab.

| andreea19931986 a răspuns:

Usturoi

| Ella1326 a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti, il usuca.

| Damian_Ioana_1985 a răspuns:

Poti sa incerci si cu un pic de bicarbonat de sodiu diluat in apa si pus pe locul cu probleme. Bicarbonatul e super bun pentru acnee si tenul gras.

| xPamPamParam a răspuns:

Pai poti sa il storci, sau dai cu crema, sau eventual dai cu fond de ten pana trece el singur, Funda te rog big grin

| catydulcika explică (pentru xPamPamParam):

Cersetor de funde ce esti!

| xPamPamParam a răspuns (pentru catydulcika):

Bai... cine vorbea o superva