| Sweetdreamsyou a întrebat:

TPU! De la ce varsta ar trebui sa incepem sa ne dam cu crema de fata? Eu am 15 ani in curand 16. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Depinde cu ce fel de crema vrei sa iti dai pe fata cele de curatat tenul presupun ca sunt ok insa daca vrei sa iti dai ceva antirid sau prostii de infrumusetare nu cred ca e cazul. Unele creme specifica pe cutie sau prospect daca nu ai voie sa iti dai cu ea pana la o anumita varsta

| whatevernvm a răspuns:

Cand o sa fie nevoie. Cat de tarziu posibil

| Adry05 a răspuns:

Eu folosesc cam de la 14-15 ani. Nu vad problema doar sa iei una cat mai naturala. happy Eu folosesc de la Gerovital si noaptea de la Nivea.