| picox a întrebat:

Doresc sa imi fac un permanent la coafeza mea si nu stiu ce solutie ar trebui sa folosesc...Imi puteti recomanda o anumita solutie de permanent care sa nu arda parul prea tare si un site ceva de unde se poate achizitiona?
Multumesc :*.

1 răspuns:
| Izza_4461 a răspuns:

Du-te la un salon. E adevarat ca solutiile pentru permanent deterioreaza parul, dar poti sa ai tu pe urma grija de el folosind obligatoriu balsam si sa-ti mai faci din cand in cand cate o masca cu miere, ulei de ricin, ulei de masline si fiole de vitamina A. In modul asta parul tau o sa arate foarte bine, iti garantez astabig grin