| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce fac baie mi se face parul foarte cret si cu volum insa a2a ziie ciufulit si nu il pot lasa asa adica trebuie sa il perii si ma enerveaza pentu ca nu mai sta asa si mie imi place mai mult cret.Ce sa fac ca sa ramana cret si urmatoarele zile? Multumesc, dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| camelis a răspuns:

In niciun caz nu il pieptani si eu am tot parul cret iar peria este una din inamicii unui astfel de par... iar urmatoarele zile dupa ce te trezesti dai putin cu mana prin el si aranjeaza-l putin cu o spuma pentru par cret... incerca si asa depinde si de ce par ai tu :*:*

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.