| cAlexa a întrebat:

Buna TPU este prima mea zi pe acest site as dori si eu sa intreb fetele. voi cu ce va epilati? adica cu ce e mai bine cu ceara?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Ceara este una dintre mai eficiente metode de epilare! Suptiaza firul de par, incetineste cresterea si cu timpul parul din zona epilata se rareste.
Uite aici un link unde gaseste niste metode bine explicate
http://m.eva.ro/article/view/?id=42729
O noapte placuta iti doresc!

1 răspuns:
| miauumiauuu a răspuns:

Cu ceara sau cu epilatorul :3 nu cu lama :-s in orice caz nu cu lama :-s da un aspect nasol, bubite si fire de par in piele. bafta