| benytto a întrebat:

Buna TPU.....Este vreo casa de modeling in Bistrita, Sunt baiathappy vreau sa stiu daca este as vrea sa merg, dar nu sti daca este modeling in bistrita pentru baietihappy.Va multumesc

2 răspunsuri:
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Nu stiu daca e ceva in bistrita dar stiu ca in Bucuresti sunt destule adica MRA Models Agency unde sunt si fete si baietii foarte talentatii si iti recomand aici. In Bistrita chiar nu stiu daca sunt case de modeling cred ca o fii dar probabil pentru fete, stiu ca in Bucuresti gasestii sigur. Sper ca te-am ajutat.

Funda? plizz

| aammaalliiaa a răspuns (pentru ღLoveღMusicღ):

Nustiu daca exista, eu nu am auzit. Posibil sa fie dar eu inca nu am auzit. poate incerci prin Cluj sau Tg Mures unde e mai aproape.