| FashionVictim93 a întrebat:

Eu folosesc fondul de ten de la Avon True Color nuanta Cream. As dori sa schimb fondul de ten cu cel de la Maybelline superstay 24H dar nu stiu ce nuanta mi s’ar potrivi in functie de ce foloseam de la Avon. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi... multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te in magazin si incearca nuante

| OlteanuDenisa a răspuns:

REPREZENTANT AVON - un venit suplimentar usor de realizat.
Candidatul ideal
* persoane serioase și comunicative, dornice să devină independente financiar într-un mod plăcut și relaxant
* persoane care doresc produse AVON, pentru uz personal, la prețuri speciale
* persoane din ORICE localitate a țării
Descrierea jobului
* înscriere GRATUITĂ
* comision între 15% - 40% din valoarea comenziilor + CADOURI la fiecare comandă
* plasezi comanda ONLINE pe pagina ta personalizată de reprezentant
* comanda se livrează, la orice adresă dorești, în maxim 72 de ore prin curier
* plata facturii se face în maxim 18 zile (de la data facturării) fie online, cu orice fel de card, sau offline
* Reprezentanții de Top sunt răsplatiți cu excursii în țară și în străinătate, cu produse exclusiviste și evenimente speciale în lumina reflectoarelor
Persoanele interesate vor fi contactate în cel mai scurt timp și vor primi gratuit pachetul de inscriere AVON, conținând broșuri și materiale explicative, impreuna cu toate informațiile necesare activității de Reprezentant
Pentru mai multe detalii trimiteti mesaj cu numele si varsta sau mail : olteanu_denisa@yahoo.com si va contactez.