| flavianeacsu a întrebat:

Eu sunt vopsita roscat aramiu spre un ciocolatiu si as vrea sa imi dau cu violet de gentiana la varfuri big grin Ce culoare credeti ca o sa prinda? Dar daca amestec violetul cu putina vopsea? big grin Multumesc!

3 răspunsuri:
| flavianeacsu explică:

Imi sta bine roscata big grin laughing eu vreau doar sa stiu daca o sa se vada bine combinatia de culori si cam ce o sa iasa cu violetul de gentiana peste un roscat. laughing

| Nymeria a răspuns:

Faina combinatiehappy pai nu stiu, incearca si sa ne zici si noualaughing)

| flavianeacsu explică (pentru Nymeria):

O sa incerc laughing sper sa imi iasa bine laughing o sa va zic :*