| marypoppins a întrebat:

Exista un program de potrivit hainele? gen sa fie categoria de tricouri, blugi, accesorii. Si tu sa trebuiasca sa iti pozezi fiecare haina. Si in programu ala sa ai stocate pozele cu hainele, papucii tai etc. Si sa fie asa impartit in 3 parti ecranul telefonului si la fiecare sa dai asa slide (ca si cum te-ai uita la poze) si sa vezi care ti se potrivesc. adica sa nu rascolesti tot dulapu ca sa iti gasesti hainele potrivite. stiti cum zic?

3 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Stiu doar de un program care potrivea sau dadea idei pentru culorile hainelor, parca se numea Haute

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Da, inteleg ce vrei sa stii, dar din pacate eu nu stiu un astfel de program.
Ar fi interesant sa existe asa ceva.

Imi pare rau ca nu pot face mai mult!
O zi placuta in continuare! happy

| marypoppins explică (pentru Julia_Julia_1984):

Mersi de feedback. O zi placuta si tie happy