| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Foloseste cineva Schauma spülung (cred ca inseamna clatitor, cuv. e in germana), daca da imi puteti spune cum se foloseste, ca eu m`am dat cu sampon prima data, apoi m`am clatarit si pe urma am aplicat acea "crema" in par si am folosit`o ca pe sampon...si parul imi sta ca incleiat dupa baie, cand e uscat.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Clatitor? Probabil e balsam de par nu clatitor.Si pur si simplu dupa ce te speli cu sampon, te clatesti apoi folosesti balsamul si iarasi clatesti.Asta e tot.

| RoseMaria a răspuns:

Buna! da eu folosesc. Si e balsam dupa ce te dai cu sampon si te clataresti apoi cu balsamul acela si te clataresti. E in germana da si spulung inseamna balsam