| Florennce a întrebat:

Funda happyhappy Am facut o poza si mi-a iesit tenul mai inchis decat normal. Si nu-mi placeno talking. am dat luminozitate, contrast. etc. Dar degeaba fiindca tot asa sau mai inchis devine. Aveti cumva sugestii despre ce as putea face ca sa-mi refac culoarea tenului? Multumesc happyhappy

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna! Daca nu iti merge cu setarile incearca programe de modificat poze;)
http://realitateafunny.blogspot.com/......nline.html
Sunt tooate online:X
P.pa!

3 răspunsuri:
| Florennce explică:

Initial incercasem cu photoscape apoi m-a ajutat o prietena si am rezolvat-o partial. Totusi, tinand cont ca esti singurul utilizator care ai raspuns, primesti funda. Mersi oricum! happy

| Florennce explică:

Mada. incearca sa intelegi ce citesti. kiss

| Sunshine121 a răspuns:

Hiade Flloriii ca te-am ajutat eu, da nu partial. phbbbbt