| lovemihai a întrebat:

imi poate spune cineva cum sunt mai bune extensiile puse cu:cheratina, microring sau cusute? sa fie mai de lunga durata.Dau FUNDA!kiss*

1 răspuns:
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Cele cu cheratina dureaza undeva pana la 6 luni si nu le poti pune singura, ci la un salon care se ocupa cu asa ceva. In plus, am auzit ca si spalatul parului trebuie facut la salon. Iar acestea dauneaza foarte mult radacinii firului de par... nu vreau sa imi imaginez cum va arata parul dupa ce se dau jos..probabil vei avea din nou nevoie de altele.
Cele cu clip on mi se par cele mai ok. le poti da jos cand doresti si nu dauneaza deloc parul, plus ca le poti folosi cat vrei. happy