| DellyDell a întrebat:

imi puteti spune si mie de unde se poate cumpara baza cu care se da pe pleoape inainte de aplicarea fargului.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Primer de ochi cat si primer de fata (baza de machiaj), daca in orasul tau ai Real mergi la DM, gasesti acolo la sigur. Ori daca vrei ceva mai scump, de la Sephora de la Too Faced e in jur de 80 lei, baza de machiaj pentru pleoape, cea de la DM e in jur de 30 lei. Amandoua sunt foarte bune, le-am avut pe amandoua.

| BiuL a răspuns:

De la magazinele de cosmetice dm, kendra, bb collection etc sau de pe net http://www.aoro.ro/produse-pentru-machiaj/

| Cσcσ a răspuns:

Hey! Eu mi-am cumparat-o de la AVON si e cat de cat buna, nu mai stiu exact cat a costat.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Cumpara de la Avon. Eu am cumparat din Sephora mai demultwinking
Fundita?