| DemyAcm a întrebat:

Imi puteti spune va rog cu ce as pueta asorta acest pulover?

http://www.hainefashion.ro/cumpara/pulover-fashion-man-7 753232

As vrea sa stiu ce fel de pantaloni merg la el,geaca, etc :)

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Merg niste blugi chiar si mai inchisi la culoare, si lejer cu o geaca din imitatie de piele. Chiar daca e un pic pe gat puloverul, poti asorta cu usurinta un fular, iar in picioare niste tenesi negri, sau bleumarin inchis. Sper ca iti place. Fundita?