| RuxiiRawrr a întrebat:

Buna TPU.In 3 zile este ziua celei mai bune prietene, nu stiu ce pot sa-i iau, adica in anii trecuti i-am luat multe lucruri pe care si acum le mai are(bratari din argint, cercei.)Nu stiu ce sa-i mai iau, ma cunosc cu ea din clasa I, mi-ar fi rusine sa ma duc cu mana goala. Ea este sofisticata si cred ca s-ar supara daca nu i-as lua ceva, adica cand mergem la cumparaturi ne lum una alteia accesorii.Va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| euuuy a răspuns:

Daca ti-e buna prietena nu trebuie sa fie un cadou scump ci unu pretios din punct de vedere sentimental.Ai putea sa ii iei o ram de poze cu mai multe compartimente(adica sa poti pune mai multe poze separat da in aceeasi rama)daca ai poze faine poti sa le si pui.In acest fel isiva aminti mereu de tine.Astefel de rame gasesti in magazinele de cadouri.Alta idee:daca e cea mai buna prietena a ta sa una dintre cele mai bune fa un album cu ea cu titlu "My BFF" sau "My best friend" sau pur si simpl improvizeaza. Daca n sunteti cele mai bune prietene dartotusi vrei sa ii dai un album fa unu cu grupu vostru de prieteni cu un titltu improvizat.Sau pur si simplu cumparai haine sau o cutie de bijuterii sau bijuterii gen placate cu argint sau nu. Ceva ce sti ca ii place si poarta. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| roxana_3970 a răspuns:

Daca zici ca ii plac foarte mult accesoriile ai putea sa-i cumperi un set de cercei, lant si inel pe gustul ei. (ai putea sa iei si accesorii de par(Bentita, clame mai sofisticate)).Eu am incercat chestia asta cu o prietena si i-a placut mult. Am ales eu accesoriile de la un magazin specializat iar aceea doamna mi lea impachetat foarte frumos.Ai putea incerca si o bluza (asta daca te pricepi la marime). Sper ca te-am ajutat. funda?

| AdiiLove a răspuns:

Sau ai putea sa.i faci cadou o perna, o cana, etc, personalizata cu poza voastra. banuiesc ca s.ar bucura foarte mult. si mai poti adauga pe langa cadoul asta, un lantisor, sau un set[daca nu ti se pare ca este de ajuns.]. multa bafta! pupici.

| NicoleSova a răspuns:

Poate un voucher la un salon de masaj, poate stii tu ce-i place.

| Cαrter a răspuns:

Buna! Spui ca e mai sofisticata... atunci, ii poti lua un lantisor de argint, dragut, cu un pandantiv, sau unul cu ceas, care se poarta foarte mult. Daca nu gasesti ceva care sa-ti placa, incearca sa cauti niste cercei cu pene. Sunt superbi! Ce zici? Sper ca ti-am dat idei! Funda? love struck happy

| Cαrter a răspuns:

Aaa, am uitat sa spun. Dupa ce alegi cadoul, impacheteaza-l frumos si apoi lipeste un biletel pe care sa ii faci o urare speciala. love struck

| J0k3ruL a răspuns:

Te-ai gandit sa ii cumperi o jucarie de plus mai mare un ursulet ceva?

| RuxiiRawrr explică (pentru J0k3ruL):

I-am luat unu mare cu,, I Love You'' acum 2 anicrying

| Ðєηιι a răspuns:

Pai ii poti lua un parfum..., un colier sau cv de genu...happy