| Anila a întrebat:

In curand o sa fie balul bobocilor si nu stiu cum sa ma machiez. Sunt blonda, am ochii albastri si buyele destul de pline. Ati putea sa/mi aratati si mie niste poze sau tutoriale de pe youtube? multumesc anticipat! O zi buna va doresc happy

4 răspunsuri:
| K4sZz a răspuns:

Un albastru mai inchis la ochi, iar in rest asa cum esti tu happy frumusetea ti o arati prin a fi naturala nu cu machiaj happy

| CrazyName a răspuns:

Buzele rosu inchis, putin accent pe obraji, iar ploapele negre.

| Anila explică:

Am uitat sa mentionez faptul ca rochia este albastra.