| Gabriella_7889 a întrebat:

:)!
In momentul de fata parul meu arata astafel :) http://photos2.hi5.com/0142/937/457/u3oO7h937457-02.jpg [eu sunt in poza] as vrea sa ma tund ceva in genu acesta http://photos4.hi5.com/0137/876/363/jNyzAE876363-02.jpg.
Dar nu sunt sigura ca mi.ar sta bine.
Ce parere aveti :S?!
Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Am crezut ca glumesti ca noi. date una dupa alta, ce a de a 2 a e comica. tunde te. parul creste! ai fata ovala, iar parerea mea e ca ti se potriveste. curaj e doar o freza. mai schimbi ceva.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Oricui ii sta bine cu un bob, e tunsoarea care nu va disparea niciodata din tendintele modei si te poti juca cu ea cum vrei tu, si sexy, si rebela, si cuminte, si ciufulita, si eleganta si sport. O zi buna!

| Biby a răspuns:

Buna! Cred ca ti-ar sta foarte bine! Succes!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ti-ar sta bine, dar eu ti-as sfatui sa o mai intrebi pe coafeza.
Trage poza la imprimanta si intreab-o.
Ea stie cel mai bine!

| pink07 a răspuns:

Ti-asr sta foarte bine crede`ma.
dar mai intai trebuie sa te gandesti foarte bine daca vrei sa renunti la parul tau lung.
sunt sigura ca ai stai ani buni ca sa creasca.
succes;-*

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Pei mie chiar nu-mi place, dar trebuie sa-ti placa tie

| Gabriella_7889 explică:

Am fost tunsa mai scurt de atat.