| DanceIsMyLife a întrebat:

In ultimul an m-am ingrasat foarte rau(10 kg). Inainte aveam 55 kg si 164cm, iar acum 2 luni aveam 66 kg si 170cm. Acum am slabit, am 62 kg. (Am 13 ani si inca sunt in crestere)
Problema e ca dupa ce m-am ingrasat mi-au aparut vergeturi pe sani si coapse. Deasemenea mi-a aparut si celulita(tot pe coapse). Ce pot sa fac? Vine vara si deja nu stiu ce sa mai fac! O. o

2 răspunsuri:
| YayuK a răspuns:

Mergi la un medic endocrinolog. Probabil ai o disfunctie hormonala.

| Euuw a răspuns:

Vergeturile ti-au apurut din cauza scaderii si ingrasarii. cel mai bine ar fi sa incerci sa combini o alimentarie sanatoasa cu exercitii cardio care sa puna picioarele in miscare.