| Darkness1 a întrebat:

Inainte eram satena si m-am vopsit bruneta...ce pot sa fac sa fiu din nou satena(nu vrea sa astept sa se decoloreze el si daca folosesc un decolorant am auzit ca-mi distruge parul).Stiti cumva unul care sa nu mi-l distruga(as dori raspunsuri de la cineva care a folosit)Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| hearts a răspuns:

Buna! Pai...eu tias recomanda totusi sa folosesi un decolorant daca doresti cat mai repede sa revi la culoarea initiala a parului dar, daca nu doresti ai putea sa te vopsesti saten desi s-ar putea sa nu gasesti aceeasi nuanta cu cea pe care o aveai inaintehappy