| yomotherfucker a întrebat:

Incepe scoala si am nevoie de neaparat de niste fotografii cu adidasi gen

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:29

asa vreau sa fie ridicati vreau va rog pareri sa fie roz cu negru albastru nu cont verde nu sunt pretentioasa gen rap de dans :) si. daca tot imi dati pareri nu m'ar supara si niste magazinuri online dau funda si vot si tot ce vreti numai sa'mi dati poze! p. s sa fie firma adica nike adidas osiris puma nu conteaza ridicati sa fe nu ma uit la pret!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Poza nu am, dar am vazut niste addidasi asa ( negri cu tip leopard ) foarte frumosi astazi in NewYorker. Sunt 130 de lei happy.

| yomotherfucker explică:

Mersi mult happy pentru poze o sa-mi ia ceva timp sa am gandesc am sa dau funda cat de curand happy

| ZambetღOrizontalღ a răspuns:

Fundita?