| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare : Cum fac sa-mi creasca mai repede parul ? funda , dar , raspuns rapid big grin

Răspuns Câştigător
| HeartAttackDemetriaDevonne a răspuns:

1.Piaptanal bine in fiecare zi
2. Spalal des
3. Tine-l impletit
4. Taie-ti din varfuri
Crede-ma functioneaza! Eu il am mai jos de fund si am 11 ani jumatehappyNu l-am tuns niciodata, dar imi tai din varfuri :X

| anonim_4396 explică (pentru HeartAttackDemetriaDevonne):

Si eu am 11 ani! si abia astept sa-mi creasca. Il am undulat...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ingrijestel si sa nu schimbi samponul dupa ce ti se termina, altfel o sa iti cada

| Maria428 a răspuns:

Te-ai grabit sa dai funda. :|
Daca vrei sa iti creasca parul urmeaza pasii urmatori :
http://www.divahair.ro/......ai_repede!

Acum faci cum vrei dar eu iti zic, mai bine sa urmezi pasii de pe acest site. Si eu i-am folosit si functioneaza foarte bine. Prima oara ma chinuiam sa imi creasca 5-6 luni. Cand am aflat de acest site am urmarit pasii si in 1 luna mi-a crescut;)

Acum asta e. :|

| anonim_4396 explică (pentru Maria428):

Acum, am invatare de minte. laughing

| Maria428 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, atunci :*

| 88spectra a răspuns:

Sora mea isi pune mult ou ceapa si lamaie on prosop deasupra capulu si asa doarme! sau extensii!