| IIIx333III a întrebat:

La carnavalul de maine ma voi imbraca in diavolita. Am coarne si o rochie inchiriate de la un magazin specializat in costume. Numai ca am cateva intrebari, si astept raspunsuri si pareri diferite.

1) Ce oja s-ar potrivi avand in vedere ca rochia este rosie cu negru?
2) Cum as putea sa imi fac parul?
3) Ce as putea sa imi iau in picioare?
4) Ce replici trebuie sa am pregatite?

Funda pentru raspunsul care imi spune cele mai multe sfaturi. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Alexa_4667 a răspuns:

1)oja rosie face intotdeauna furori. 2) incerca sa-l ondulezi in bucle mai mari, daca ai parul lung. Daca il ai scurt, tepi in toate partile. 3)pantofi negrii cu toc, eventual cu bretelute. 4)Don't touch me, I'm hot like hell; Acum ca m-ai vazut, sunt sigura ca iti doresti sa mergi in iad; A pacatui ti se pare mult mai interesant acum, nu? Be bad, I'm the reward. Distractie placuta la carnaval, asigurate ca toate capetele se vor intoarce catre tine

7 răspunsuri:
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

1.oja neagra
2.in coc ciufulit sau desprins si putin ciufulit sau indreptat cu placa[daca nu il ai drept]
3.niste pantofi negri cu toc sau balerini negri
4. replici gen :"ai fost cuminte?"
rolling on the floor) "iese fum dar vreau si foc"
funda?; x

| Iustiina a răspuns:

1)eu zic sa iti faci o unghie rosie, una neagra...sau daca nu:la o mana fa-ti unghiile rosii si la alta negre.

2)fa-ti-l in doua codite ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ) iar daca ai parul mai lung intinde-l cu placa.

3) In picioare ar trebui niste cizme lungi, negre cu sau fara toc.

4)Replica 1: Eu sunti diavolita cea rea...numele meu e (iti spui numele si mai adaugi un prefix) si vreau sa va iau pe toti...
rep 2: Ar trebui sa faceti un pact cu diavolita...cu mineeee!

Sper ca te-am ajutat... fundita:>?

| justme97 a răspuns:

1)oja rosie ca sa iasa in evidenta tu fiind diavolita
2)il poti lasa desfacut si eventual cateva buclebig grinsau poti prinde
cateva suvite intr o coada
3)niste pantofi cum vrei tu de preferat negri sau rosi ca rochia
4)tot ce poate spune o diavolitabig grinceva diavolesclaughing

| ExistaMosCraciun a răspuns:

1. Negru
2.Intinde-l cu placa
3. Tocuri cui, per ansamblu, ar trebui sa iti iasa ceva gen "Sexy Diavolita"!
4. Nu programa nicio replica, simte-te "diavolita" si vor veni de la sine.
Distractie placuta!

| EUmanuel a răspuns:

1) la oja nu ma prea pricep...crek ar merge roshu cu negru(una neagra una rosie)
2)am avut o colega care s-a mai imbracat asa-si-a facut parul ondulat
3)
pe picioare poti sa-ti iei niste pantaloni negrii de piele sau niste strampi de aia cu multe gauri(nu stiu cum le zice)

4)
o chestie care ar da baietii pe spate ar fi"cand te privesc mi se inrosec si mai tare coarnele" sau "vrei sa pacatuim impreuna?"laughing...si nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Culoarea galbena.
2) Codite afro.
3) Cizmulite cu toc "cui".
4) Cat mai "ale dracului". Mai uita-te peste ale mele, poate gasesti ceva de folos.
P.P. In nici un caz sa nu pleci prima! Ramai sa stingi lumina, cine stie big grin

| pinguluk a răspuns:

1) rosu
2) ciufulit
3) cizme rosii din cauciuc
4) de iau in iadddd