| 百合子 a întrebat:

La farmacii pot găsi vopsele de păr care să iasă la câteva spălări? Dacă da, roz este? Şi la ce preţ? Dacă nu, ce vopsea roz îmi recomandaţi? Vreau ca şi aceea să iasă la 2-3 spălări :D. Am părul şaten, nu a mai fost vopsit până acum, şi vă rog spuneţi-mi dacă trebuie decolorat să iasă roz(^˛^)Eu cred că dacă iese la câteva spălări, nu trebuie decolorat. Dau fundă:-*! ~
Nuanţa să fie asemănătoare:
http://918thefan.com/wp-content/uploads/2010/12/xe4hv4.j pg

1 răspuns:
| lol5755 a răspuns:

Gasesti la magazine la plicuri sau la cutii dinacelea ca sapunul lichid (iasa la 3 spalari ) o sa iti iasa culoarea aia daca esti blonda. [nici vopseaua permanenta nu se prinde rosul acela daca nu esti blonda ] pretul unui plic vreo 10 lei si cutia 20 lei! SUCCES funda?batting eyelashes