| XxXLoL1xXx a întrebat:

Buna tpu.La jocul Stardoll cum salez o fotografie in portofoliu? Este urgent!

5 răspunsuri:
| Ankiiiiiii a răspuns:

Heii! Cand faci o poza iti apare acolo sa o salvezi in portofoliu, dar te lasa doar daca ai vreo misiune pentru portofoliu, nu poti salva orice poza. Bafta! fundita puppy dog eyes >

| XxXLoL1xXx explică (pentru Ankiiiiiii):

Pai am misiune sa "fotografiez fata si sa salez poza in portofoliu" dar cand fac poza imi apare decat sa salvez poza in album...nu in portofoliu + am facut misiunile dinainte asa cum a scris si pe pagina si tot nu imi apare sad

| Touchthesky34 a răspuns:

Opțiunea "Salvează în portofoliu" apare doar atunci când ai ajuns la sarcina în care ți se cere să salveazi o fotografie în portofoliu. Dacă nu ai rezolvat sarcinile anterioare, nu vei vedea această opțiune.

Sarcinile trebuie îndeplinite în ordinea în care sunt afișate. Dacă, de exemplu, realizezi ceea ce ți cere la sarcina numărul 2, însă nu ai îndeplinit sarcina numărul 1, ceea ce ai făcut pentru sarcina numărul 2 nu poate fi luat în considerare.

Unele proiecte trebuie rezolvate într-o anumită limită de timp (15 minute). Dacă nu reușești să îndeplinești toate sarcinile în acest interval de timp, va trebui să reîncepi proiectul (niciuna din sarcini nu va rămâne bifată). Vei primi câte 15 minute de oricâte ori este nevoie pentru a putea finaliza proiectul.
Mai multe detalii gasesti in Help
http://www.stardoll.com/ro/help/
Bafta!

| Ale_Ali_1999 a răspuns:

Pai. faci poza, si scrie acolo pe bara roz salveaza la portofoliu. Funda? si-un 5.5? ma cheama ali12j

| Wolf_Lorena_2000 a răspuns:

Trebuie sa faci poza din Salonul de cosmetica. happy Sper ca te-am ajutat. happy