| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
La mine in localitate se tine bal de Craciun(stiu ca e cam devreme sa ma gandesc la Craciun) insa...
Are idee cineva cu ce m-as putea imbraca... avand in vedere ca voi merge doi km pe jos pana unde se tine acest bal...si probabil va fii si frig si zapada...
Funda

1 răspuns:
| Pupix2002 a răspuns:

Hei.Iti recomand să porți cea mai frumoasa bluza a ta cu o pereche de blugi si niste botine sau cizme! Pe deasupra i-ati un cardigan negru dacă ai si o geaca! Si bineînțeles ceva pe cap dacă zici ca va fi frig!