| katherinepierce a întrebat:

Buna TPU kiss
lamaia chiar e buna pentru parul tern si fragil?
am citit ca trebuie clatit dupa spalare cu un litru de apa in care e adaugat zeama de la doua lamai
nu face rau parului
si eu am parul brunet natural nu o sa faca nimc cu ea
mersi anticipat!
p. s. dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Ceva ceva tot face. Eu nu am observat o schimbare semnificativa (eu am parul foarte moale, fragil si am firul de par subtire). In schimb incearca inainte de spalare sa aplici pe par ulei de masline sa lasi sa actioneze si apoi sa iti samponezi parul de cate ori e nevoie pana simti ca uleiul a disparut. La mine a functionat, mi-a hidratat parul si la intarit. Incearca si vezi daca e potrivit pentru tine.

1 răspuns:
| UrsuPolar a răspuns:

Am gasit un site dedicat tuturor chestiilor pe care poti sa le faci cu lamaile, e destul de interesant, cred ca o sa gasesti ceva informatii utile;)
http://www.lemonparty.com
funda?