| flavianeacsu a întrebat:

M-am tuns acum 2 zile si bineinteles ca am fost tunsa cu vreo 5 cm mai mult decat am zis sa fiu tunsa! Vreau si eu sa-mi spuneti despre orice tip de tratament pentru cresterea parului, in afara de ulei de ricin, ingrasa parul! Am citit cum ca placenta de la Kallos ar face minuni si samponul Favisan. Le-ati folosit? Cat v-a crescut parul dupa? Vreau sa-mi creasca cam 4-5 cm intr-o luna, o luna jumate. Muultumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| notatrol a răspuns:

Zeama de lamaie pe par si stai in soare(zeama de lamaie+ultraviolete favorizeaza cresterea).

| MadaTeIntreaba a răspuns (pentru notatrol):

Si in ce soare sa stea daca afara e iarna?

| notatrol a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

O lampa cu ultraviolete?