| andreutzay a întrebat:

M-am tuns bob scurt fara breton, Nu stiu cum sa-l fac sa stea mai bufant! Niste sfaturi... Fara fixativ.Cu gel merge? Cum sa il fac bufant si sa arate cat mai bine? Si ce coafuri sa ii fac? Cu fundite ma refer? Ma rog...Un gen de aranjare a parului.

4 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Da, o variantă ar fi să îl tapezi, dar ai putea să te usuci cu feonul, cu părul lăsat în jos ca să aibă volum, sau să-l usuci cu o perie mare rotundă, şi apoi să-i faci ce-ţi place.
Paa pa.

| SuperGirl8 a răspuns:

Si eu am parul bob, dar cret. Il tapezi, si cu funditele, il aranjezi cum iti vine tie pe moment. Orice arata chic!

| andreutzay explică:

Cum tapez bobul? in fata ma enerveaza ca e putin ondulat cum il fac drept.cel mai bun raspuns primeste funda!

| Maya_Maya_1994 a răspuns:

Il tapezi.