| amalia_4624 a întrebat:

ma intrebam daca exista o crema sau alt "leac" pentru parul meu. de fiecare data cand il pieptan mi se umfla foarte tare si in ciuda faptului ca ma spal si cu balsam este ca o sarma. ce as putea sa fac? dau funda.

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Si eu am aceeasi problemahappy Eu folosesc un ulei de la Avon, de la firma Advance Techniques, cu ulei de argan, care imi aranjeaza foarte bine parul, il lasa moale, matasos, si in ciuda faptului ca este 'ulei'laughing, parul nu ramane deloc cu acel aspect uleios.Eu il aplic pe toata lungimea parului, si chiar da rezultate. Inainte sa ma vopsesc, aveam un par foarte matasos si bogat, dar dupa ce am facut prostia asta, am ajuns sa am parul foarte rar, aspru, lipsit de viatasad Sper ca te-a ajutat raspunsul meu!