| iJustWannaDance a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva tratamente naturiste pentru a-mi indrepta parul definitiv sau temporar daca nu? Parul meu este putin ondulat, foarte foarte putin.

(Pana acum am folosit placa de par, dar incepe sa mi se arda parul si nu vreau asta)

Multumesc

Răspuns Câştigător
| VanillaCandy a răspuns:

Incearca nivea pentru par drept sau ceva de genul. Nu mai stiu exact cum se cheama stiu ca are o placa taiat pe langa capac, il foloseam in tabara si era destul de bun big grin (Da stiu, nu este naturist big grin)

3 răspunsuri:
| clau25 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebuie sa mergi mai bine la farmacie si sa intreb de o crema speciala, sper sa iti fie de ajutor sfatul meu

| CautNume a răspuns:

Si eu am aceias problema dar eu am parul foarte foarte ondulat si-l intind cu palca aptoape zilnic (ca dupa 5 min e la fel) ia o solutie si sa-l tot intinziwinking

| Ruxandra87 a răspuns:

De tratement naturist pentru asta nu am auzit, dar de curand mi-am facut un permanent de par drept care tine ceva vreme, cel putin pana iti cresc radacinile si incepe sa se vada.
Daca ramai la intinsul cu placa poti sa iti faci in paralel tratament cu ulei de ricin sau sa folosesti seruri revitalizante.