| AnMa a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva va rog? :o3

Trebuie sa ma imbrac asa pentru o activitate http://vazahagasy.wordpress.com/2007/12/06/traditional-m adagascar-clothing-the-lamba/ (costumul de fata :D ca sunt fata)... trebuie sa improvizez sau sa am costumul dar nu stiu de unde... m-am gandit la un tricou apoi un prosop lung :)) sau ceva de genul nu stiu :-? plz idei :D

Multumesc anticipat

P. s. - stiti care e costumul national al insulelor seychelles?

1 răspuns:
| DeEAஐ a răspuns:

Eu zic sa iei un tricou si o rochie fara bretele din acea ft colorata pe care o purtam varahee hee