| alina0 a întrebat:

Maine e ziua scolii vor veni niste musafiri din Ungaria si Germania
iar noi am pregatit pe langa dansuri populare, moderne etc si cantece si poezii in limba franceza si engleza eu va trebui sa spun o poezie. Va trebui sa ne imbracam in pantalon negru cu camasa alba si profa de engleza a spus sa ne prindem parul eu nu prea vreau sa mi-l prind in coada imi dati alte idei fara spic impletit pentru ca nu are cine sa mi-l impleteasca maine dimineata daca doriti puteti sa-mi dati si niste link-uri...
Multumesc mult:X:!
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ti-l poti prinde asa:
1.Intr-un coc simplu si iti lasi o suvita libera.
2. doua cozi impletite.
3. poti s aiti afci baie pe cap, iar dupa aceea sa iti rotesti parul in niste cocuri si sa dormi cu ele peste noapte, iar dimineata sa ai parul onfdulat si sa ti-l prinzi intr-o coada de cal cat mai sus ridicata si cu un eleastic cu o floare(vine super!).

3 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Eu nu inteleg care e scopul sa aveti parul prins. Ii spui frumos la profa de engleza ca tie nu iti place sa porti parul prins in coada. Daca nu ii convine ai putea sa iti faci doua codite sau daca insista prinde-ti parul. Pana la urma e doar o zi, il prinzi si o multumesti si pe ea.

| IancuSilviu a răspuns:

Clame laughing si cordica