| anonim_4396 a întrebat:

Maine vreau sa ma duc la solar si este pentru prima oara. Am inteles ca trebuie sa ma dau cu o crema ceva inainte daca o folosesc pe cea cu beta caroten de la avon inainte de expunere e ok? si dupa aceea sprayul ala pentru intensificare bronzului? Multumesc, fundita.kiss

3 răspunsuri:
| Casandra88 a răspuns:

Cel mai bine e sa te interesezi pe net si sa vezi ca solarul este foarte daunator pieli.cel mai bine e sa te bronzezi pe cale naturala..Baftahappy

| lorikloredana a răspuns:

Este foarte bine sa folosesti crema BETA CAROTEN deoarece este sigura. thumbs up In legatura cu sprayul de dupa:il poti folosi dar doar in unele cazuri:atunci cand nu ai un bronz perfect si atunci cand bronzul trebuie intensificat. PS:nu mai tin minte cum se chema sprayul.SCUZE! straight face

| BlancaFantasma a răspuns:

Pe caldura asta, tu te duci la solar? e atat de frumos afara, du`te la strand, sau oriunde altundeva, numai la solar nu.acolo,daca vrei neaparat du`te la iarna ca sa fii bronzata si in anotimpul rece.in plus la solar e periculos.