| anonim_4396 a întrebat:

:* Maine vreau sa merg pentru prima data la solar..si sa stau 10 minhappy Am pielea alba...credeti ca se va observa ceva dupa 10 minute?big grin

Răspuns Câştigător
| anabahebak a răspuns:

Da o sa se observe crede-ma, mai bine stai decat 5 minute si apoi daca mai vrei mai stai. happy

2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Trebuie mai putin... 6-8 minute, cu crema de protectie daca ai pielea foarte alba, iar sedintele se repeta de cateva ori.

Daca stai prea mult o sa te usture pielea si apoi o sa se jupeasca!

Răspuns utilizator avertizat