| anonim_4396 a întrebat:

Mda o sa sune ciudat intrebarea dar ce parere aveti de rasul la sub brat la baieti thinking Faza-i ca nu prea am mult par(nu-s paros laughing am 17 ani si-s fete care au mai mult par pe mana decat mine I don't want to see ) dar mi se pare deranjant si m-am gandit sa scap de el big grin Mda ce sugerati sa folosesc thinking Mersi de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| deeeeeeeea a răspuns:

Da...eu cred ca e foarte scarbos sa ai par la sub brat asa ca iti sugerez sa folosesti lama la dus si totul o sa fie okhappy

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Mda, am vazut eu baieti care se epilau pe picioare mai mai ca fetele. Daca zici ca nici nu e asa de mult poti sa-l tunzi nitel si gata.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cu lama de ras, desi o sa te cam iriti.

| Kenichi a răspuns:

Chestia e ca nu ar trebui sa te intereseze ce cred ceilalti... e vorba de igiena personala aici daca te razi/epilezi p unde p neunde depinde numai si numai de tine...

| steve2011 a răspuns:

Foloseste fierastraul electric laughing