| Rebbbeca a întrebat:

Menstruaţia mi-a venit acum trei zile, iar din cauza aceasta pe nas mi.au apărut două-trei bubiţe mici incoloro,destul de mărişoare care se înroşesc imediat la contact cu căldura. Ţinând cont că în câteva zile începe şcoala, cum aş putea scăpa de ele? Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Fond de ten big grin

| Angelinamic a răspuns:

Buna Livia...din pacate nu ai cum sa scapi de bubite... poti sa le acoperi cu fond de ten dar este normal sa ai eruptii din cauza mentruatiei.o sa mai ai de acum inainte foarte multesad. Te sfatuiesc sa folosesti un fond de ten bun daca este frugut afara si daca este cald si transpiri sa folosest pudra.