| aNdReYa_4166 a întrebat:

Buna TPU ...merg la un club cu prieteni si ma imbrac in mov si negru, eu am parul saten, culoarea la ten deschisa ...nu stiu cum sa ma fardez. Imi puteti spune ce culori mi s-ar potrivi?
Funtita!

5 răspunsuri:
| Aℓida a răspuns:

Mov si nergu... daw super impreunalove struck

| Muflă a răspuns:

Nuante de maro/ruginiu si putin auriu la coltul interior al ochiului, preferabil fara sclipici

| gHelena a răspuns:

Chiar daca este vorba de o iesire in club, nu e recomandat sa ai un make-up incarcat. Alege una dintre cele doua tendinte prezentate aici: http://www.divahair.ro/......ele_rosii. Spor sa ai!