| Maya_9911 a întrebat:

:)
Mi-am achizitionat aceasta placa de par http://www.google.ro/......tp?/imgres
( Remington S1001)
Ce parere aveti despre ea? Am parul ondulat (nu cret) si nu este des doar cu putin volum :).
Ceea ce ma intereseaza in mod special este daca parul se mentine drept mai multe zile. Si alte informatii daca aveti, bineinteles.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Placa aceasta o am eu si sunt multumita de ea.Indreapta foarte bine si parul rezista in jur de 2 zile,nu mai mult. Oricum, te sfatuiesc sa iti cumperi inainte un spray de protectie pentru actiunea placii, de la coafor.Asa,parul ta va arata intotdeauna frumos, perfect drept si nears.